Współpraca redakcyjna
Redakcja wortalu Koneserzy.pl podejmuje współpracę z innymi wortalami tematycznymi, serwisami oraz blogami internetowymi. Na łamach wortalu Koneserzy.pl publikujemy m.in. ciekawe artykuły, których temat wiąże się z naszym profilem. Pozostajemy także otwarci na inne formy współpracy – m.in. w zakresie działań PR.  

Zapraszamy także do współpracy na zasadach non-profit pasjonatów wykwintnych smaków i trunków, podróżników, miłośników rzeczy pięknych, autorów blogów internetowych, adeptów dziennikarstwa oraz inne osoby, które pragną współredagować nasz wortal.

Patronaty medialne
Wortal Koneserzy.pl obejmuje patronatem medialnym ciekawe wydarzenia tematycznie związane z profilem medium (m.in.: degustacje, festiwale smaku, uroczystości otwarcia, spotkania branżowe, seminaria). Proponujemy różne formy propagowania wydarzenia w naszym wortalu. Zapraszamy do kontaktu z redakcją w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Publikacje i przedruki
Jeżeli zainteresował Państwa artykuł zamieszczony w wortalu Koneserzy.pl i chcielibyście Państwo wykorzystać go (w całości lub fragmencie) w jakiejkolwiek formie, zapraszamy do kontaktu z nami w celu udzielenia przez naszą redakcję zgody na jego publikację lub przedruk.


Elżbieta Żurek
Redaktor Prowadząca

www.koneserzy.pl
e-mail: elzbieta@koneserzy.pl
tel.: 0604 057 025

Życie towarzyskie w XIX wieku

Czasy Belle époque wydają się ze współczesnego punktu widzenia fascynujące. Wpływ na to ma bez wątpienia wspaniała moda, niezwykła atmosfera i szczypta tajemniczości, jaka towarzyszyła tamtym latom. Miłośnikom dawnych obyczajów i historycznych ciekawostek polecamy książkę „Życie towarzyskie w XIX wieku. Wspaniałe czasy Belle époque” Agnieszki Lisak.

Ciasteczka

Pliki ciasteczek wykorzystywane są przez wortal Koneserzy.pl w celach statystycznych oraz w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania strony internetowej. W dowolnym momencie, korzystając z ustawień przeglądarki, dostosować możesz poziom wykorzystania plików cookies przez przeglądarkę.

Polityka prywatności

Dobrowolne zgłoszenie się do listy newslettera umożliwia otrzymywanie cyklicznych informacji drogą mailową. Zapewniamy bezpieczeństwo przechowywania adresów e-mail oraz gwarancję nieudostępniania ich osobom lub podmiotom trzecim.

Prawa autorskie

Copyright by www.koneserzy.pl. Idea oraz wszelkie elementy tekstowe i graficzne wortalu chronione są prawem autorskim. Kopiowanie i publikowanie zamieszczonych w wortalu artykułów lub ich fragmentów oraz zdjęć i filmów bez zgody www.koneserzy.pl zabronione.