O wortalu Koneserzy.pl
Koneserzy.pl to opiniotwórczy wortal tematyczny dla znawców wykwintnych smaków, pasjonatów dobrych win oraz miłośników niezwykłych miejsc i rzeczy pięknych. Redakcja tego medium internetowego dba w szczególny sposób o jego wysoki poziom zarówno w warstwie treściowej, jak i wizualnej. W wortalu Koneserzy.pl publikowane są starannie dobierane artykuły na temat kuchni i tradycji kulinarnej, kultury wina, aromatów, literatury, sztuki życia, a także praktyczne porady dotyczące etykiety przy stole i savoir-vivre’u.

Formy reklamy
Wortal Koneserzy.pl jest medium kierowanym do ściśle zdefiniowanej grupy odbiorców. Reklama w nim jest więc działaniem o wysokim poziomie skuteczności. Istnieje wiele możliwości reklamowania się w wortalu Koneserzy.pl. Można zamówić banery i billboardy reklamowe, artykuły i linki sponsorowane, a także objąć patronatem wybrany dział tematyczny wortalu. Wykazując się innowacyjnym podejściem do działań reklamowych w naszym medium, proponujemy ciekawe i niebanalne rozwiązania.

Informacje szczegółowe
Wszystkich, którzy są zainteresowani podjęciem z nami współpracy w zakresie reklamy, zapraszamy do kontaktu. Podzielimy się z Państwem szczegółowymi informacjami, a także – znając profil Państwa działalności – zaproponujemy najdogodniejszą formę reklamy w wortalu Koneserzy.pl.


Elżbieta Żurek
Redaktor Prowadząca

www.koneserzy.pl
e-mail: elzbieta@koneserzy.pl
tel.: 0604 057 025

Życie towarzyskie w XIX wieku

Czasy Belle époque wydają się ze współczesnego punktu widzenia fascynujące. Wpływ na to ma bez wątpienia wspaniała moda, niezwykła atmosfera i szczypta tajemniczości, jaka towarzyszyła tamtym latom. Miłośnikom dawnych obyczajów i historycznych ciekawostek polecamy książkę „Życie towarzyskie w XIX wieku. Wspaniałe czasy Belle époque” Agnieszki Lisak.

Ciasteczka

Pliki ciasteczek wykorzystywane są przez wortal Koneserzy.pl w celach statystycznych oraz w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania strony internetowej. W dowolnym momencie, korzystając z ustawień przeglądarki, dostosować możesz poziom wykorzystania plików cookies przez przeglądarkę.

Polityka prywatności

Dobrowolne zgłoszenie się do listy newslettera umożliwia otrzymywanie cyklicznych informacji drogą mailową. Zapewniamy bezpieczeństwo przechowywania adresów e-mail oraz gwarancję nieudostępniania ich osobom lub podmiotom trzecim.

Prawa autorskie

Copyright by www.koneserzy.pl. Idea oraz wszelkie elementy tekstowe i graficzne wortalu chronione są prawem autorskim. Kopiowanie i publikowanie zamieszczonych w wortalu artykułów lub ich fragmentów oraz zdjęć i filmów bez zgody www.koneserzy.pl zabronione.